wakacje

Nasze morze jest cudowne w każdym miesiącu - dlatego warto odwiedzać je zawsze, kiedy tylko posiadamy wolną chwilę

przepisy
Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Mamy szczęście, że posiadamy niezwykle długą linię morza. Dodatkowo, polskie plaże wydają się być najpiękniejsze na świecie. Są piaszczyste, czego może Polakom zazdrościć wiele innych krajów, których plaże są niestety żwirowe lub kamiennie.

Udane wczasy, czyli jakie? Gdzie pojechać na wypoczynek?

Na plaży
Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com
Po wielu dniach ciężkiej pracy, nareszcie nadszedł długo oczekiwany okres wakacyjny. Co zrobić, jeśli nie mamy jeszcze żadnych planów na tegoroczny wypoczynek? Możliwości jest ogromnie dużo. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertą biur podróży, albo poświęcić trochę czasu na zaplanowanie wakacji na własną rękę. Urlop to idealny pretekst do tego, aby wyjechać z miasta i zrelaksować się oraz, a także zregenerować siły na kolejne miesiące pracy. Krótkie wycieczki, lub dłuższe wyjazdy, możliwości mamy sporo. Gorąca Hiszpania, upalna Turcja, a może trochę bardziej egzotyczne wyspy galapagos?

Najbardziej oryginalne miejsca na weselne uroczystości, zalety i wady ślubów w plenerze.

Ślub
Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com
Ślub dla wszystkich młodych par jest bardzo dużym wydarzeniem, z jednej strony jest ogromna radość z nowej drogi życia, a z drugiej obawa i lęk, czy wszystko w trakcie uroczystości wypadnie jak należy. Poza tym dużo par chciałoby, aby ten niezwykły dzień był długo pamiętany wśród wszystkich zaproszonych gości, i stąd też często się biorą rzeczywiście niezwykłe pomysły.

Zieleniec – w jaki sposób znaleźć doskonałe domki letniskowe?

drewniany domek
Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli myślisz, w jakie miejsce tym razem pojechać na ferie zimowe albo na urlop, powinieneś wybrać Kudowę Zdrój. Domki, które tutaj na ciebie czekają, pozwolą ci na wygodny odpoczynek w gronie bliskich. Dlaczego dobrze jest przyjechać do Kudowy Zdrój i w jaki sposób znaleźć odpowiedni nocleg?

Z jakich przyczyn poleca się wybrać się na urlop w Jarosławcu?

wakacje nad morzem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Z czym kojarzy ci się słowo „wakacje”? Uczniowie starają się nie myśleć o uczelni, spać do południa, leniuchować ile można i robić co się da, co tylko przynosi radość i nie nie jest powiązane ze słowem „obowiązek”. Studenci chwytają się rozmaitych zleceń, które zapewnią im fundusze potrzebne na wakacyjny wyjazd i liczne zabawy. Pracownicy mają ochotę spędzić pewien czas poza miejscem zamieszkania w jakimś sielankowym miejscu, z daleka od wkurzającego przełożonego oraz wiecznego pośpiechu.

Znane atrakcje Warmii i Mazur

Jezioro, Mazury
Autor: evoonia
Źródło: http://www.flickr.com
Rejon Warmii i Mazur wielokrotnie nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednak jest on w większym stopniu bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego przydomek. Na obszarze Krainy Tysięcy Jezior doliczono się w przybliżeniu dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne położenie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie cudownej przyrody sprawiły, że utworzono tu kompleksowo wyposażony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie trzeba zarezerwować dziesięć dni. Zaznaczyć warto fakt, że w regionie znajduje się najogromniejsze polskie jezioro: Śniardwy.