wakacje

Nasze morze jest cudowne w każdym miesiącu - dlatego warto odwiedzać je zawsze, kiedy tylko posiadamy wolną chwilę

przepisy
Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Mamy szczęście, że mamy niezwykle długą linię morza. Dodatkowo, polskie plaże są najpiękniejsze na świecie. Mają piasek, czego może nam pozazdrościć wiele innych krajów, których plaże są niestety żwirowe lub kamieniste.

Udane wczasy, czyli jakie? Gdzie pojechać na wypoczynek?

Na plaży
Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com
Po wielu dniach ciężkiej pracy, nareszcie nadszedł długo oczekiwany okres wakacyjny. Co zrobić, jeśli nie mamy jeszcze żadnych planów na tegoroczny wypoczynek? Możliwości jest ogromnie dużo. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertą biur podróży, albo poświęcić trochę czasu na zaplanowanie wakacji na własną rękę. Urlop to idealny pretekst do tego, aby wyjechać z miasta i zrelaksować się oraz, a także zregenerować siły na kolejne miesiące pracy. Krótkie wycieczki, lub dłuższe wyjazdy, możliwości mamy sporo. Gorąca Hiszpania, upalna Turcja, a może trochę bardziej egzotyczne wyspy galapagos?

Najbardziej oryginalne miejsca na weselne uroczystości, zalety i wady ślubów w plenerze.

Ślub
Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com
Ślub dla wszystkich młodych par jest bardzo dużym przeżyciem, z jednej strony jest ogromna radość ze wstąpienia na nową drogę życia, a z drugiej lęk i obawa, czy wszystko podczas wypadnie jak należy. Poza tym dużo takich par marzy, aby ten wyjątkowy dzień był na długie lata zapamiętany wśród gości, których się zaprosi, i stąd też coraz częściej się biorą naprawdę oryginalne pomysły.

Zieleniec – w jaki sposób znaleźć doskonałe domki letniskowe?

drewniany domek
Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli myślisz, gdzie tym razem wybrać się na ferie zimowe bądź na urlop, powinieneś zdecydować się na Kudowę Zdrój. Domki, które tutaj znajdziesz, pozwolą ci na komfortowy wypoczynek razem z całą rodziną. Dlaczego warto jest przyjechać do Kudowy Zdrój i jak znaleźć właściwy nocleg?

Z jakich przyczyn poleca się wybrać się na urlop w Jarosławcu?

wakacje nad morzem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Z czym kojarzy ci się słowo „wakacje”? Uczniowie starają się zapomnieć o szkole, spać do dwunastej w południe, leniuchować ile się da i robić wszystko, co tylko przynosi szczęście i nie nie jest powiązane z określeniem „obowiązek”. Studenci chwytają się różnych prac, które dadzą im fundusze niezbędne na wakacyjną wycieczkę i liczne rozrywki. Pracownicy chcą spędzić pewien czas poza domem w jakimś beztroskim miejscu, z daleka od denerwującego zwierzchnika oraz wiecznego pośpiechu.

Znane atrakcje Warmii i Mazur

Jezioro, Mazury
Autor: evoonia
Źródło: http://www.flickr.com
Obszar Warmii i Mazur bardzo często nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, niemniej jednak jest on znacznie bogatszy w jeziora, niż sugeruje to jego pseudonim. Na terenie Warmii i Mazur doliczono się mniej więcej 2000 jezior. Ich charakterystyczne położenie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie okazałej przyrody spowodował, że utworzono tu kompleksowo wyposażony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie należy poświęcić dziesięć dni. Podkreślić trzeba fakt, iż w regionie znajduje się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.