reklama

Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie najczęściej to wzrokowcy - dlatego obraz oddziałuje najbardziej efektywnie na ich wyobraźnię

kamera
Autor: Miquel Angel Pintanel Bassets
Źródło: http://www.flickr.com
Spółki marketingowe od lat wiedzą już, że aby złapać uwagę nowego klienta, należy przykuć jego wzrok. Tym zmysłem w głównej mierze odbieramy otaczającą nas rzeczywistość. Duża część z nas to wzrokowcy. Z tego powodu współczesny marketing tak aktywnie operuje na filmikach.

Jakiego typu mamy trendy w fotografii? Co jest najważniejsze?

obiektyw
Autor: Eugene Romanenko
Źródło: http://www.flickr.com
Niełatwo sobie wyobrażać aktualny świat bez doskonałej fotografii. Tak naprawdę to kłopotem jest zdać sobie sprawę, jaki świat byłby ubogi, gdyby nie to, że możemy wykonywać fotografie. Jesteśmy nawet zalewani fotografiami, bo dostęp do aparatów, tak naprawdę tych, które są w telefonach, jest niezwykle powszechny.

Jaki wariant reklamy jest efektywny małej firmie?

Studio nagrań
Autor: www.ruffrootcreative.com
Źródło: http://www.flickr.com
Odniesienie sukcesu naszej firmy na miejscowym rynku jest w wielu przypadkach zadaniem niesłychanie karkołomnym, niemniej tymczasem jak najbardziej możliwym do wykonania. W tym miejscu bowiem dość ważną rolę odgrywa umiejętnie prowadzony przez nas marketing.

Jakie prezenty kupić

prezent
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dużo osób czasem odrobiny zastanawia się nad tym co zakupić osobom, na którym tym najbardziej zależy. Sporo czasu poświęcają one na wyprawy do marketu albo także na przeglądanie rozmaitych propozycji w Internecie. Nie w każdej sytuacji mimo to w taki sposób da się znaleźć, to czego się szuka. Dlatego również czasem dobrze wyjść poza ramy normalnych podarków i szukać czegoś naprawdę ciekawego, tego typu jak chociażby lot balonem.