reklama

Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie najczęściej to wzrokowcy - dlatego obraz oddziałuje najbardziej efektywnie na ich wyobraźnię

kamera
Autor: Miquel Angel Pintanel Bassets
Źródło: http://www.flickr.com
Spółki zajmujące się reklamą od lat zdają sobie sprawę z tego, że aby złapać uwagę potencjalnego kupującego, trzeba przykuć jego spojrzenie. Tym zmysłem najbardziej odbieramy świat. Większość z nas to wzrokowcy. Wobec tego współczesny marketing tak aktywnie posługuje się filmikami.

Jakiego typu mamy trendy w fotografii? Co jest najważniejsze?

obiektyw
Autor: Eugene Romanenko
Źródło: http://www.flickr.com
Niełatwo sobie wyobrażać aktualny świat bez doskonałej fotografii. Tak naprawdę to kłopotem jest zdać sobie sprawę, jaki świat byłby ubogi, gdyby nie to, że możemy wykonywać fotografie. Jesteśmy nawet zalewani fotografiami, bo dostęp do aparatów, tak naprawdę tych, które są w telefonach, jest niezwykle powszechny.

Jaki wariant reklamy jest efektywny małej firmie?

Studio nagrań
Autor: www.ruffrootcreative.com
Źródło: http://www.flickr.com
Odniesienie sukcesu naszej firmy na miejscowym rynku jest w wielu przypadkach zadaniem niesłychanie karkołomnym, niemniej tymczasem jak najbardziej możliwym do wykonania. W tym miejscu bowiem dość ważną rolę odgrywa umiejętnie prowadzony przez nas marketing.

Jakie prezenty kupić

prezent
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dużo ludzi zwykle sporo zastanawia się nad tym co zakupić osobom, na którym tym najbardziej zależy. Sporo czasu poświęcają one na wycieczki do sklepu albo także na przeglądanie wielorakich ofert w Internecie. Nie zawsze jednak w ten sposób da się znaleźć, to czego się szuka. Dlatego również czasami należy wyjść poza ramy zwyczajnych podarków oraz poszukać czegoś naprawdę ciekawego, takiego jak przykładowo lot balonem.