płyty

Czy opłaca się kupować oryginalne płyty ulubionych zespołów?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Żyjemy w czasach, w których internet – przynajmniej w opinii wielu ludzi – bardzo poważnie uszkodził cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Wprawdzie otworzył on przed artystami bardzo wiele całkowicie nowych, niezwykle ciekawych możliwości, ale z drugiej strony trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe stało się bardzo dużym problemem.

Koncerty mają niepowtarzalną magię

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/
Chodzenie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju wydarzenia muzyczne to z pewnością urokliwa rozrywka. Choćby koncert słynnego Petera Gabriela czy Ellie Goulding to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi fanami określonego muzyka \ bandu, to tak czy siak będziemy niesamowicie zadowoleni. Zakładając, że umiemy się dobrze bawić.

Spróbujmy odkrywać nową muzykę, inne gatunki

Bob Marley reggae
Autor: Pedro
Źródło: http://www.flickr.com
Czy życie bez ulubionych piosenek jest tak naprawdę możliwe? Jakby nie patrzeć tak - w końcu nawet genialna muzyka to nie jedzenie, jakoś tam da radę żyć bez chociażby codziennego słuchania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednakże byłoby idealnie gdybyśmy nigdy nie musieli tak jakby zrezygnować ze słuchania muzyki.

Dobrych koncertów jest w Polsce coraz większa liczba

Jeszcze dekadę temu Polska raczej nie była takim miejscem, w którym chętnie grali zagraniczni wykonawcy. Co prawda byliśmy oraz nadal jesteśmy dużym państwem, jednym z większych na Starym Kontynencie, ale tak czy siak nie można powiedzieć, iż potencjał naszego kraju był maksymalnie wykorzystany. Na całe szczęście w tym momencie jest fajniej: jeżeli ktoś lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w okresie letnim będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, zatem jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na kuli ziemskiej.

Zespół musi o wszystkim pamiętać

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/
Odsłuchujemy płyty oraz jesteśmy zaskoczeni jej wspaniałym dźwiękiem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie i zauważamy, że to wszystko brzmi jeszcze lepiej. Na dodatek wspaniałe w tym wszystkim jest to, że na koncertach troszczy się nie tylko o samą muzykę, lecz też i o otoczenie artystów, tak aby wszystko przyciągało nasz wzrok oraz skupiało go na scenie. A staje się tak głównie dlatego, że muzycy dokładają naprawdę ogromnych starań do tego, aby jak najbardziej zachwycić własnych fanów.