płyty

Czy opłaca się kupować oryginalne płyty ulubionych zespołów?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Żyjemy w czasach, kiedy to internet – przynajmniej zdaniem niektórych ludzi – dość mocno uderzył w cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Co prawda otworzył on przed artystami szereg zupełnie nowych, niesamowicie wręcz atrakcyjnych możliwości, ale z drugiej strony trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe jest ogromnym wręcz problemem.

Koncerty mają niepowtarzalną magię

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/
Chodzenie - jeżdżenie, na różnego rodzaju koncerty to z pewnością fajna rozrywka. Choćby koncert znanego Petera Gabriela bądź Ellie Goulding to było coś niezwykłego. Nawet jeśli nie jesteśmy wielkimi miłośnikami danego artysty \ bandu, to i tak będziemy bardzo szczęśliwi. Zakładając, że umiemy się bawić.

Spróbujmy odkrywać nową muzykę, inne gatunki

Bob Marley reggae
Autor: Pedro
Źródło: http://www.flickr.com
Czy życie bez ulubionej muzyki jest w ogóle możliwe? Jakby nie patrzeć tak - przecież nawet genialna muzyka to nie jedzenie, jakoś tam można żyć bez chociażby codziennego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, itp. Jednak byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym razie nie musieli niejako zrezygnować z przesłuchiwania muzyki.

Dobrych koncertów jest w Polsce coraz większa liczba

Jeszcze przed kilkoma laty Polska raczej nie była tym miejscem, gdzie chętnie grywali zagraniczni wokaliści. Niby byliśmy oraz w dalszym ciągu jesteśmy dużym państwem, jednym z większych w Europie, ale i tak nie można w jednoznaczny sposób rzec, iż potencjał Polski był odpowiednio wykorzystany. Na szczęście w tym momencie jest fajniej: jeżeli ktoś lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w okresie letnim będzie miał możliwość na żywo posłuchać Metallikę, czyli jeden z najbardziej znanych bandów metalowych na Ziemi.

Zespół musi o wszystkim pamiętać

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/
Słuchamy płyty i jesteśmy zaskoczeni jej wspaniałym brzmieniem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie oraz dostrzegamy, że to wszystko brzmi jeszcze lepiej. W dodatku wspaniałe w tym wszystkim jest to, że na koncertach dba się nie tylko o samą muzykę, ale również i o otoczenie artystów, tak aby wszystko przyciągało nasz wzrok oraz zatrzymywało go na scenie. A dzieje się tak głównie dlatego, iż muzycy wkładają naprawdę ogromnych sił do tego, żeby jak najmocniej zadowolić swoich słuchaczy.