płyty

Czy opłaca się kupować oryginalne płyty ulubionych zespołów?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Żyjemy w czasach, kiedy to internet – przynajmniej zdaniem niektórych ludzi – dość mocno uderzył w cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Co prawda otworzył on przed artystami szereg zupełnie nowych, niesamowicie wręcz atrakcyjnych możliwości, ale z drugiej strony trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe jest ogromnym wręcz problemem.

Koncerty mają niepowtarzalną magię

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/
Chodzenie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju koncerty to z pewnością fajna rozrywka. Choćby koncert słynnego Petera Gabriela czy Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeśli nie jesteśmy wielkimi fanami określonego artysty \ zespołu, to tak czy siak będziemy niesamowicie uradowani. Przy założeniu, że umiemy się dobrze bawić.

Spróbujmy odkrywać nową muzykę, inne gatunki

Bob Marley reggae
Autor: Pedro
Źródło: http://www.flickr.com
Czy życie bez ulubionej muzyki jest w ogóle możliwe? Jakby nie patrzeć tak - przecież nawet genialna muzyka to nie jedzenie, jakoś tam można żyć bez chociażby codziennego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, itp. Jednak byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym razie nie musieli niejako zrezygnować z przesłuchiwania muzyki.

Dobrych koncertów jest w Polsce coraz większa liczba

Jeszcze kilka lat temu Polska raczej nie była takim miejscem, gdzie z ogromną chęcią grali zagraniczni wokaliści. Co prawda byliśmy i nadal jesteśmy sporym krajem, jednym z największych na kontynencie, ale i tak nie można w jednoznaczny sposób rzec, iż potencjał Polski był odpowiednio wykorzystywany. Na szczęście teraz jest lepiej: jeżeli ktoś uwielbia metal płyty cd/dvd, choćby w okresie letnim będzie miał możliwość na żywo posłuchać Metallikę, zatem jeden z najpopularniejszych bandów metalowych na Ziemi.

Zespół musi o wszystkim pamiętać

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/
Odsłuchujemy płyty i jesteśmy zaskoczeni jej niesamowitym dźwiękiem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie oraz zauważamy, że to wszystko brzmi jeszcze wspanialej. Na dodatek wspaniałe w tym wszystkim jest to, iż na koncertach troszczy się nie tylko o samą muzykę, lecz również oraz o otoczenie artystów, tak żeby wszystko przykuwało nasz wzrok oraz skupiało go na scenie. A staje się tak głównie dlatego, iż muzycy dokładają naprawdę ogromnych sił do tego, żeby jak najmocniej zachwycić swoich słuchaczy.