płyty

Czy opłaca się kupować oryginalne płyty ulubionych zespołów?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Żyjemy w czasach, w których internet – przynajmniej w opinii wielu ludzi – bardzo poważnie uszkodził cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Wprawdzie otworzył on przed artystami bardzo wiele całkowicie nowych, niezwykle ciekawych możliwości, ale z drugiej strony trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe stało się bardzo dużym problemem.

Koncerty mają niepowtarzalną magię

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/
Chodzenie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju koncerty to z pewnością fajna rozrywka. Chociażby koncert znanego Petera Gabriela czy Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeśli nie jesteśmy wielkimi miłośnikami określonego wykonawcy \ bandu, to i tak będziemy bardzo szczęśliwi. Zakładając, że umiemy się bawić.

Spróbujmy odkrywać nową muzykę, inne gatunki

Bob Marley reggae
Autor: Pedro
Źródło: http://www.flickr.com
Czy życie bez ulubionych piosenek jest tak naprawdę możliwe? Jakby nie patrzeć tak - w końcu nawet genialna muzyka to nie jedzenie, jakoś tam da radę żyć bez chociażby codziennego słuchania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednakże byłoby idealnie gdybyśmy nigdy nie musieli tak jakby zrezygnować ze słuchania muzyki.

Dobrych koncertów jest w Polsce coraz większa liczba

Jeszcze dekadę temu Polska raczej nie była takim miejscem, w którym chętnie grali zagraniczni wykonawcy. Co prawda byliśmy oraz nadal jesteśmy dużym państwem, jednym z większych na Starym Kontynencie, ale tak czy siak nie można powiedzieć, iż potencjał naszego kraju był maksymalnie wykorzystany. Na całe szczęście w tym momencie jest fajniej: jeżeli ktoś lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w okresie letnim będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, zatem jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na kuli ziemskiej.

Zespół musi o wszystkim pamiętać

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/
Odsłuchujemy płyty oraz jesteśmy zadziwieni jej niesamowitym dźwiękiem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie i dostrzegamy, że to wszystko brzmi jeszcze lepiej. W dodatku wspaniałe w tym wszystkim jest to, iż na koncertach dba się nie tylko o samodzielną muzykę, lecz także oraz o otoczenie artystów, tak żeby wszystko przyciągało nasz wzrok i skupiało go na scenie. A dzieje się tak głównie przez to, że muzycy wkładają naprawdę wielkich sił do tego, aby jak najmocniej zachwycić własnych fanów.