kawa

Escape room Gdańsk proponuje emocje w różnych lokalizacjach

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy kochamy spotkania ze znajomymi w czasie których musimy się sprawdzać, to warto poszukać w swoim pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy posiadali wskazówki, będziemy mieli zagadki oraz tylko ich prawidłowe rozwikłanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk może nas zaintrygować


Gdy uwielbiamy różnego rodzaju łamigłówki, których rozwiązanie prowadzi nas powoli do celu, to obowiązkowo przygoda oferowana przez zamknięte pokoje, będzie dla nas wspaniała.

Przepyszny i relaksujący wypoczynek w klimatycznych restauracjach i kawiarniach we wrocławskim rynku

wrocławski rynek
Autor: johannes tandl
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest pięknym miastem znajdującym się nad śliczną rzeką Odrą, zajmującym podróżników nie tylko ze względu na jego architekturę ale również z przyczyny dużej liczby wydarzeń kulturalnych. To jedno z większych i najlepszych polskich miast jest wyśmienitym miejscem do zwiedzania. Jednak nie tylko atrakcje turystyczne są warte czasu, we Wrocławiu jest wiele interesujących kawiarenek i restauracji oferujących smaczny posiłek.

Palarnia kawy to miejsce, gdzie bez wątpienia powinniśmy pójść

kawa
Źródło: pixabay
Ludzie na całym świecie lubią raczyć się kawą, która kojarzy się z leniwymi porankami, wspólnym biesiadowaniem przy stole, czy z zapracowanym dniem, w którym trzeba poszukać nieco wytchnienia. We współczesnym świecie napój ten można kupić w zasadzie wszędzie, dlatego też ze smutkiem należy stwierdzić, że jego jakość niestety spada, a my z czasem zdajemy przyzwyczajać się do słabej gatunkowo „neski”. Jeśli jesteśmy smakoszami i cenimy sobie najlepszej jakości produkty, które nic nie mają wspólnego z podróbkami, to jedynym rozwiązaniem dla nas samych jest szukanie miejsc, gdzie dostać można produkty świeże, zdrowe i sprawdzone. Nie jest to proste zadanie, na szczęście okazuje się, że niewykonalne też nie. Palarnia kawy jest miejscem, gdzie koniecznie powinniśmy się udać, jeżeli wypatrujemy kawy innej niż wszystkiej, takiej o wspaniałym aromacie i głębokim smaku.

Czerwona herbata - jej właściwości i wpływ na nasz organizm

kubek z herbatą
Autor: Frank Haferkorn
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak dawno temu całkiem o niej się nie słyszało, w tej chwili robi furorę. Odmiana trunku, którym jest czerwona herbata to fenomenalny napój i suplement diety. Jak ją zaparzać i co tak faktycznie wnosi do organizmu?