kawa

Escape room Gdańsk proponuje emocje w różnych lokalizacjach

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli lubimy widzenia z przyjaciółmi podczas których musimy się sprawdzać, to trzeba poszukać w swoim rejonie zamkniętego pokoju. Będziemy mieli podpowiedzi, będziemy mieli łamigłówki oraz tylko ich odpowiednie rozwikłanie zezwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk może nas zainteresować


Gdy uwielbiamy przeróżnego rodzaju zagadki, których rozwiązanie zaprowadzi nas stopniowo do celu, to koniecznie zabawa oferowana przez zamknięte pokoje, okaże się dla nas idealna.

Przepyszny i relaksujący wypoczynek w klimatycznych restauracjach i kawiarniach we wrocławskim rynku

wrocławski rynek
Autor: johannes tandl
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest ładnym miastem położonym nad śliczną rzeką Odrą, przyciągającym podróżników nie tylko ze względu na jego architekturę ale również z przyczyny ogromnej ilości wydarzeń kulturalnych. To jedno z większych i najcudowniejszych polskich miast jest wspaniałym miejscem do zwiedzania. Jednak nie tylko atrakcje turystyczne są warte czasu, we Wrocławiu znajduję się wiele interesujących kawiarenek i restauracji oferujących smaczny posiłek.

Palarnia kawy to miejsce, gdzie bez wątpienia powinniśmy pójść

kawa
Źródło: pixabay
Ludzie na całym świecie lubią raczyć się kawą, która kojarzy się z leniwymi porankami, wspólnymi biesiadami przy stole, czy z zapracowanym dniem, gdy trzeba poszukać nieco wytchnienia. We współczesnym świecie napój ten można kupić w zasadzie wszędzie, stąd też ze smutkiem trzeba stwierdzić, że jego jakość drastycznie spada, a my powoli zaczynamy przyzwyczajać się do słabej jakościowo „neski”. Jeśli jesteśmy smakoszami i cenimy sobie wysokiej jakości produkty, które z podróbkami nie mają nic wspólnego, to jedynym wyjściem dla nas samych jest poszukiwanie miejsc, gdzie kupić można artykuły świeże, zdrowe i sprawdzone. Nie jest to proste zadanie, ale jak się okazuje niewykonalne również nie. Palarnia kawy jest miejscem, do którego koniecznie powinniśmy się udać, jeśli szukamy kawy innej niż wszystkiej, takiej o wspaniałym aromacie i doskonałym smaku.

Czerwona herbata - jej właściwości i wpływ na nasz organizm

kubek z herbatą
Autor: Frank Haferkorn
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak dawno temu całkiem o niej się nie słyszało, w tej chwili robi furorę. Odmiana trunku, którym jest czerwona herbata to fenomenalny napój i suplement diety. Jak ją zaparzać i co tak faktycznie wnosi do organizmu?