Prezenty

Jak przygotować najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia i nie oszaleć - rady

Mikołaj wręczający prezent
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Przedświąteczne przygotowania zazwyczaj wyglądają tak: najpierw wydaje ci się, że masz jeszcze bez liku czasu. Nagle zaczyna się on szybko kurczyć. Parę dni przed świętami wpadasz w panikę: robisz przedświąteczne porządki, kupujesz podarki. Wigilia będzie u ciebie, a w dodatku sama musisz ją przygotować.

Pomysły na najlepsze prezenty dla żony i męża - gdzie wypada poszukiwać weny?

opakowanie na prezent
Autor: Design Packaging
Nabywanie podarków dla jednych jest banalnie bezproblemową sprawą, innym z kolei sprawia to wiele trudności. Bez wątpienia o wiele trudniej jest dopasować prezent dla osoby, jaką słabo znamy, przykładowo dla kolegi z pracy lub szefa, a o wiele łatwiej przyjdzie nam kupić podarek dla przyjaciela lub współmałżonka.

Oryginalne pomysły na prezent jak np. skok ze spadochronem, jako gwarancja obdarowania nietypowym upominkiem

Skok ze spadochronem
Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com
Większość z nas szuka oryginalnego koncepcji na niekonwencjonalny podarunek dla bliskiej osoby. Chcemy by podarunek był oryginalny i na długo utkwił w pamięci. Taki upominek, to kwestia bardzo indywidualna i na którą działanie ma wiele elementów.

Prezent dla własnego faceta nie musi być bardzo drogi

prezent z kokardą
Autor: Kim Singdahlsen
Źródło: http://www.flickr.com
To doskonale, że dziewczyna pamięta o własnym chłopaku - miejmy nadzieję, iż jest to we wszystkich przypadkach odwzajemnione. Świetnie, iż jesteśmy tego typu kobietami! Dobrze, lecz niby jak w takim razie spowodować, że nasza miłość faktycznie poczuje nasze uczucie? Dużo jest metod. W tym wypadku skupimy się wyłącznie na tym by dogodzić facetowi tak jakby materialnie. Niektóre rzeczy są tylko za kasę. Zakładamy, że nie mamy wyrobionych kontaktów.

Coraz bliżej gwiazda

zabawki drewniane
Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu
Nieubłaganie zbliżają się święta. W galeriach ukazywać się będą strojne drzewka, wystawy sklepowe zostaną przystrojone świątecznymi ozdobami. sklepowa gorączka, tłumy ludzi zaczną odwiedzać sklepy w poszukiwaniu idealnych upominków dla swoich bliskich.

W jaki sposób wybrać podarek do okazji?

pościel
Autor: Caramella
Źródło: Caramella
Imieniny, urodziny, awans, a może I Komunia? W jaki sposób odnaleźć odpowiedni prezent dla Niego i dla Niej?