album

Jaki prezent na imieniny wybrać, ażeby wywołać uśmiech na twarzy bliskiej osoby?

słodycze
Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com
Gwiazdka, awans, rocznica ślubu, dzień Świętego Walentego, zakończenie pracy, przyjście na świat dziecka, zdanie egzaminu dojrzałości - pretekstów do świętowania i obdarowania ukochanej osoby jest bardzo dużo.

Najbardziej istotny dzień w życiu, a może jeden z bardziej istotnych? Ślub! Jak go uczcić? Na pewno wspaniałymi zdjęciami

fotograf
Autor: Nicolas Buffler
Źródło: http://www.flickr.com
Są takie wydarzenia w życiu, o jakich z całą mocą możemy pomyśleć, że są wyjątkowe. Czekamy na nie z niecierpliwością, ale i małymi wątpliwościami, bo nie jesteśmy pewni, jak to się wszystko ułoży.

Najbardziej popularne kapele w naszym kraju i nie tylko

muzyka
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy może wyróżniać się czupełnie odmiennym gustem muzycznym. Oczywiste jest to, że wybieramy możliwości zgodnie ze swoimi preferencjami. Wskazane jest zwrócić uwagę na grupę taką jak black sabbath, jaka nie tylko przez fanów zaliczana jest do klasyki hard rocka oraz heavy metalu. Zespół ten powstał w Birmingham pod koniec lat 60. ubiegłego stulecia. Do dziś młodzi ludzie sięgają po albumy prekursorów ulubionej muzyki. Wielka Brytania, można tak powiedzieć, heavy metalem stoi. Wielu znawców określa też ich muzykę jako elementy doom metalu.